Powered by Smartsupp
Strona główna » O firmie
Kategorie
Kontakt
  • DANTOM S.C.
    01-501 Warszawa
    ul. ks.Jerzego Popiełuszki 6
    NIP: 118-00-23-108
  • E-mail:biuro@dantom.com.pl
  • Telefon+48 22 869 42 70
  • Godziny działania sklepuponiedziałek-piątek 8.00 - 16.00
Cennik
Pobierz cennik PDFPobierz cennik HTMLPobierz cennik XLS
Waluta
Zmiana języka
PolskiAngielski

O firmie

Witam.
     Wiadomości na tych stronach adresowane są zarówno do dużych firm handlowych, producentów, importerów, indywidualnych  instalatorów i osób.

Dziękujemy za zainteresowanie z Państwa strony i mamy nadzieję na nawiązanie, bądź poszerzenie ewentualnej współpracy. Do niedawna nasza firma zajmowała się prawie wyłącznie produkcją urządzeń do systemów alarmowych. Handel produktami innych producentów, bądź tymi pochodzącymi z importu stanowił jedynie „dodatek” do podstawowej działalności. Od kilku lat staramy się poszerzać profil naszej działalności, a oferowane w szerokiej gamie produkty znajdują odbiorców wśród współpracujących z nami instalatorów, jak również odbiorców indywidualnych. Urządzenia przez nas produkowane przystosowujemy do potrzeb indywidualnego odbiorcy spełniając założone wymagania, realizujemy również projekty na zamówienie, jeśli w ofercie handlowej nie ma potrzebnego urządzenia sprowadzamy go na zamówienie - czas realizacji 24-48 godzin. W związku z bardzo dynamicznym rozwojem rynku elektroniki w naszej branży cały czas następuje rotacja urządzeń podnosząc jakość, niezawodność i relatywnie osiągając przystępność cenową. Nie zapominamy również o sprawdzonych produktach, które stanowią bazę naszej oferty.  Na rynku systemów alarmowych istniejemy już od ponad 28 lat. W związku z tym mamy duże doświadczenie i bardzo dobre rozeznanie. Sprzęt, który mamy przyjemność Państwu proponować jest sprzętem najwyższej jakości i jest pozyskiwany bezpośrednio od producentów, bądź importerów, często na zasadzie wymiany towarowej pomiędzy producentami w cenach nieosiągalnych przez inne firmy. Także nasze marże handlowe są ustalone na najniższym możliwym poziomie. Reasumując zachęcamy Państwa do bardzo uważnego przyjrzenia się naszej ofercie. Także duże firmy handlowe powinny znaleźć dla swoich potrzeb co najmniej kilka interesujących pozycji w naszej ofercie.
        Jeszcze raz pragniemy zachęcić do bardzo uważnego przyjrzenia się naszej ofercie.


Przejdź do strony głównej
Sklep internetowy shopGold
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu